Подробнее на сайте: https://calmnews.ru https://newsquick.ru https://exactnews.ruGo to top of page https://bordernews.ru
https://newsaim.ruhttps://newsrecent.ru
https://targetnews.ru
https://newsabc.ru
https://rawnews.ruhttps://news720.ru https://newsmoment.ruhttps://newsnight.ruhttps://newsinit.ruhttps://sidenews.ru
https://branchnews.ru
czwartek, 17 styczeń 2013 08:27

A jak Anulowano: Alphas

Stacje telewizyjne chłodno kalkulują opłacalność kręcenia każdego metra taśmy. Losy każdej produkcji ważą się zwykle po zakończonym sezonie, gdy przelicza się ilość widzów, oglądalność oraz... wpływ z reklam. Nie po raz pierwszy anulowano świetny serial tylko dlatego, że spadła mu ilość widzów. Chodzi o Alphas.

Ostatnie książki

Ostatnie filmy

Ostatnie komiksy

Ostatnie seriale

wydarzenia-fb

poletko

przeczytane

obejrzane

europa-antyk

europa-korona

star wars legends

star wars nowy

potter

ender

wiek xx

prawdziwe historie

O mnie

Autor bloga popkulturka. Lubi czytać książki, oglądać dobre filmy, z natury niewolnik serialowych tasiemców. Wielki fan scifi, ale tylko wyższych lotów. Obecnie z braku dobrego scifi, amator książkowego universum Star Wars oraz wszelkiego fantasy, ponadto powieści historycznych z epoki antyku i renesansu.

więcej »

kontakt | polityka prywatności i ciasteczek

social0social01

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności i ciasteczek.

  Rozumiem i zgadzam się.