Artykuły filtrowane wg daty: maj 2017 - Książki, seriale, filmy, komiksy - Blog popkulturka

Autorem tej tzw. „biblii” jest Chris Taylor. Na początku należy nadmienić, że wykonał kawał dobrej roboty – gdzie również jest pewne „ale”. Z drugiej strony to „ale” powoduje, że docieram do drugiej części mojego wywodu – biblią ta książka nie jest. Nawet nie kompendium. Więc czym?

wtorek, 09 maj 2017 19:58

Fighterzy. Najlepsi polscy wojownicy

Niektóre sylwetki opisanych dwunastu polskich fighterów, czyli polskich wojowników, pochodzą sprzed kilku wieków. Listę otwiera Zawisza Czarny, i już w tym momencie można dowiedzieć się o nim wielu ciekawych rzeczy. Niekoniecznie zgodnych z jego cnotliwą naturą.

piątek, 05 maj 2017 18:34

Katarzyna Wielka. Gra o władzę

Listopad 1796 r. Umiera Katarzyna II Aleksiejewna, znana bardziej jako Wielka. To ona odpowiada bezpośrednio za zniszczenie państwa polskiego, ale przede wszystkim za wzmocnienie Rosji oraz zachwianie równowagą polityczną i militarną na kontynencie.

Ostatnie książki

Ostatnie filmy

Ostatnie komiksy

Ostatnie seriale

wydarzenia-fb

poletko

przeczytane

obejrzane

europa-antyk

europa-korona

star wars legends

star wars nowy

potter

ender

wiek xx

prawdziwe historie

O mnie

Autor bloga popkulturka. Lubi czytać książki, oglądać dobre filmy, z natury niewolnik serialowych tasiemców. Wielki fan scifi, ale tylko wyższych lotów. Obecnie z braku dobrego scifi, amator książkowego universum Star Wars oraz wszelkiego fantasy, ponadto powieści historycznych z epoki antyku i renesansu.

więcej »

kontakt | polityka prywatności i ciasteczek

social0social01