Artykuły filtrowane wg daty: lipiec 2017 - Książki, seriale, filmy, komiksy - Blog popkulturka
środa, 26 lipiec 2017 18:59

Pierwsze damy Ameryki

W tamtym roku czytałem ciekawą książkę – „Żony astronautów” (wydawnictwo Znak litera nova). Teraz wpadła mi w ręce niniejsza „Pierwsze damy Ameryki” Kate Andersen Brower. Nie da się zauważyć, że jest to książka napisana w dość modnym dziś stylu. Modnym dlatego, że na topie jest hurtowe przerabianie postaci, porównywanie, wyciąganie wniosków – jednym słowem praca dyplomowa o charakterze popularnonaukowym.

środa, 26 lipiec 2017 18:56

Historia Bez Cenzury 2

Serię HBC poznałem za sprawą pierwszej książki. Wydała mi się ona dość miałko wydana, ale po jakości tekstów zamieszczonych w środku uznałem, że to oprawa idealnie pasująca do wkładki. Nie liczyłem jednak na kolejne tomy… aż tu nagle…

piątek, 21 lipiec 2017 21:52

Star Force, tom I - Rój

Nic dziwnego, że to moja pierwsza powieść Larsona – dopiero później sprawdziłem go i okazało się, że to debiut literacki. Cóż, mogę tylko pogratulować rewelacyjnej pracy.

Dział: Fantastyka

Ostatnie książki

Ostatnie filmy

Ostatnie komiksy

Ostatnie seriale

wydarzenia-fb

poletko

przeczytane

obejrzane

europa-antyk

europa-korona

star wars legends

star wars nowy

potter

ender

wiek xx

prawdziwe historie

O mnie

Autor bloga popkulturka. Lubi czytać książki, oglądać dobre filmy, z natury niewolnik serialowych tasiemców. Wielki fan scifi, ale tylko wyższych lotów. Obecnie z braku dobrego scifi, amator książkowego universum Star Wars oraz wszelkiego fantasy, ponadto powieści historycznych z epoki antyku i renesansu.

więcej »

kontakt | polityka prywatności i ciasteczek

social0social01