Artykuły filtrowane wg daty: sierpień 2017 - Książki, seriale, filmy, komiksy - Blog popkulturka
piątek, 18 sierpień 2017 21:31

Życie w średniowiecznym zamku

W moje ręce trafiła ciekawa publikacja wydawnictwa Znak – „Życie na średniowiecznym zamku”. Książka, która idealnie wpisuje się w bardzo modny obecnie temat średniowiecza promowany m.in. przez popularne seriale kostiumowe (historycznym trudno niektóre nazwać) – zwłaszcza za pomocą „Gry o Tron”. Z resztą cytat z Martina znajduje się w centrum okładki, zatem… czytamy wszystko co poleca mistrz.

czwartek, 17 sierpień 2017 22:44

Star Force, tom IV - Podbój

Kiedy już myślałem, że nadszedł czas na spadek treści, bo przecież w poprzednich trzech tomach było już wszystko – spotkało mnie bardzo miłe zaskoczenie (albo i nie) – powieść to kopalnia nowych pomysłów, czasem naprawdę zwariowanych, ale idących w zdecydowanie dobrym kierunku.

Dział: Fantastyka
czwartek, 17 sierpień 2017 22:39

Zgiełk Wojny - tom I

„Zgiełk wojny” wszedł w moje posiadanie, ponieważ w chwilach posuchy chciałem sprawdzić co tam słychać w przyszłości. Okazało się, że gorrrąco, aczkolwiek całkiem spoko.

Dział: Fantastyka
środa, 09 sierpień 2017 18:59

Star Force, tom III - Bunt

Kiedy już myślałem, że lepiej być nie może, spotkała mnie miła niespodzianka. Autor nie tylko podniósł poprzeczkę, ale również napisał najszybciej przeczytaną przeze mnie książkę w historii!

Dział: Fantastyka
wtorek, 01 sierpień 2017 19:19

Star Force, tom II - Zagłada

Wydawnictwo Drageus przyzwyczaiło mnie, że wydaje tylko dobre i sprawdzone historie. Są to zwykle bestsellery amerykańskich list, których na próżno szukać w Polsce. Całkiem niedawno wszedłem w posiadanie dwóch tomów serii Star Force. Jestem już po lekturze drugiego – sprawdzam, czy trzyma poziom.

Dział: Fantastyka

Ostatnie książki

Ostatnie filmy

Ostatnie komiksy

Ostatnie seriale

wydarzenia-fb

poletko

przeczytane

obejrzane

europa-antyk

europa-korona

star wars legends

star wars nowy

potter

ender

wiek xx

prawdziwe historie

O mnie

Autor bloga popkulturka. Lubi czytać książki, oglądać dobre filmy, z natury niewolnik serialowych tasiemców. Wielki fan scifi, ale tylko wyższych lotów. Obecnie z braku dobrego scifi, amator książkowego universum Star Wars oraz wszelkiego fantasy, ponadto powieści historycznych z epoki antyku i renesansu.

więcej »

kontakt | polityka prywatności i ciasteczek

social0social01