Fan filmów i reklam kilka

Kategoria // Newsroom    sobota // 28/12/2012    czytany 243937 razy    Autor //
Fan filmów i reklam kilka

Zbliża się koniec roku i nie ma za bardzo co oglądać. Przejrzałem zatem sieć w poszukiwaniu czegoś ciekawego. Znalazłem!


Pierwszy film to produkcja fanowska utrzymana w klimacie Punishera. Jest to #Dirtylaundry w którym główną rolę gra, a jak, Tomas Jane. W produkcji pojawił się również Ron Perlman (pewnie chciał się wybielić po niezłej roli w SoA). Trwa zaledwie 10 minut, ale są to minuty warte poświęcenia. Pewien profesjonalizm. Dodatkowo obudził we mnie chęć ponownego objerzenia Pogromcy (wersji z Tomasem).

 

Drugi film to świetna produkcja będąca "kontynuacją po latach" słynnego hitu z Richardem Deanem Andersonem - McGyvera. Nie jest to co prawda fanowska produkcja, a reklama Mercedesa. Jednak nie przeszkadza w niczym, bowiem ogląda się całkiem przyjemnie. 

 

Jak już była jednak reklama to może krótki filmik z Madonną i Clivem Owenem :) Ile im zapłaciło BMW? 

 

Wrzućmy coś o Star Wars. Całkiem udana produkcja będąca połączeniem trzech filmików. Oczywiście Vader musi być. Polecam! :)

 

Skoro był Star Wars, musi być i Star Trek. Najlepiej znana seria fanowska The New Voyages. Podziwiam z jakim zapałem budowali scenografie i kręcili kolejne sceny tworząc z nich pełne epizody serii. Paramount namaścił pomysłodawców zezwalając za darmo korzystać z marki Star Trek. W tym odcinku gościnnie George Takei.

Ostatnie książki

Ostatnie filmy

Ostatnie komiksy

Ostatnie seriale

wydarzenia-fb

poletko

przeczytane

obejrzane

europa-antyk

europa-korona

star wars legends

star wars nowy

potter

ender

wiek xx

prawdziwe historie

O mnie

Autor bloga popkulturka. Lubi czytać książki, oglądać dobre filmy, z natury niewolnik serialowych tasiemców. Wielki fan scifi, ale tylko wyższych lotów. Obecnie z braku dobrego scifi, amator książkowego universum Star Wars oraz wszelkiego fantasy, ponadto powieści historycznych z epoki antyku i renesansu.

więcej »

kontakt | polityka prywatności i ciasteczek

social0social01