Подробнее на сайте: http://israeli-medicine.ruhttp://natural-treatment.ruhttp://german-medicine.ru http://free-health.ruhttp://rich-health.ruhttp://mellmo.ruhttp://begin-travel.ru
http://pilot-in2it.ru
http://medicine-plus.ruhttp://grand-medicine.ru http://live-medicine.ru http://grand-business.ruhttp://firstmedicine.ru http://more-health.ruhttp://free-medicine.ruGo to top of page
Artykuły filtrowane wg daty: styczeń 2017 - Książki, seriale, filmy, komiksy - Blog popkulturka
wtorek, 31 styczeń 2017 22:32

Przeczytane w 2016 roku

Ach co to był za rok! W postanowienie noworoczne mówiło o przeczytaniu co najmniej 60 książek. Tymczasem szczęśliwym zbiegiem okoliczności przeczytałem ich aż 106.

Ostatnie książki

Ostatnie filmy

Ostatnie komiksy

Ostatnie seriale

wydarzenia-fb

poletko

przeczytane

obejrzane

europa-antyk

europa-korona

star wars legends

star wars nowy

potter

ender

wiek xx

prawdziwe historie

O mnie

Autor bloga popkulturka. Lubi czytać książki, oglądać dobre filmy, z natury niewolnik serialowych tasiemców. Wielki fan scifi, ale tylko wyższych lotów. Obecnie z braku dobrego scifi, amator książkowego universum Star Wars oraz wszelkiego fantasy, ponadto powieści historycznych z epoki antyku i renesansu.

więcej »

kontakt | polityka prywatności i ciasteczek

social0social01

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności i ciasteczek.

  Rozumiem i zgadzam się.