poniedziałek, 06 kwiecień 2015 00:00

Już po wszystkim: Zakazane Imperium

Jeden z lepszych seriali gangsterskich (o ile nie w ogóle) emitowany był w latach 2010-2014. Dopiero dziś miałem okazję obejrzeć ostatnie odcinki piątego sezonu i śpieszę o tym napisać, bo jest o czym. Szybko takiego show w TV nie zobaczę.

środa, 09 październik 2013 12:21

Już po wszystkim: Dexter

Dexter był jednym z tych seriali, na którego zakończenie czekałem jak na szpilkach. Nie dlatego, że zżyłem się z głównym bohaterem. Chciałem zobaczyć, w jaki sposób zostanie ukarany za swoje postępowanie. Możliwe spoilery do finału.

czwartek, 03 październik 2013 13:50

Już po wszystkim: Breaking Bad

Aż ciężko było uwierzyć, że trwało to sześć lat. Ale to już za nami. Jeden z najlepszych seriali ostatnich lat, kontrowersyjny, bezkompromisowy, emocjonujący, mroczny właśnie dobiegł końca.

wtorek, 02 lipiec 2013 09:02

Już po wszystkim: The Borgias

Swojego czasu napisałem podsumowanie dwóch pierwszych sezonów The Borgias. Czuję się również w obowiązku napisać słówko o trzecim i ostatnim zarazem sezonie.

piątek, 24 maj 2013 00:00

Już po wszystkim: Spartakus

Po trzech sezonach i jednym prequelu nadszedł czas na zakończenie historii Spartakusa. I choć historia jednoznacznie nie udziela odpowiedzi na temat losów wielkiego wodza to autorzy postarali się historię wyjaśnić do końca.

niedziela, 31 marzec 2013 00:00

Już po wszystkim: Star Wars - The Clone Wars

Długo nie wiedziałem co myśleć o serialu Clone Wars, i przyznam szczerze, że po pięciu latach nadal nie wiem. Ciężko było mi się rozpisywać na jego temat z racji wielu dziwnych wątków, ale na szczęście oszczędzono mi już dalszych rozczarowań.

poniedziałek, 15 październik 2012 18:00

Układy, układziki, Damages

Od jakiegoś czasu hołduję zasadzie, że serial powinien kończyć się po pięciu latach emisji, ponieważ z czasem pomysły na dobrą fabułę się kończą i zwykle robi się z tego farsa. Od dłuższego czasu zasada ta się sprawdza. 

Ostatnie książki

Ostatnie filmy

Ostatnie komiksy

Ostatnie seriale

wydarzenia-fb

poletko

przeczytane

obejrzane

europa-antyk

europa-korona

star wars legends

star wars nowy

potter

ender

wiek xx

prawdziwe historie

O mnie

Autor bloga popkulturka. Lubi czytać książki, oglądać dobre filmy, z natury niewolnik serialowych tasiemców. Wielki fan scifi, ale tylko wyższych lotów. Obecnie z braku dobrego scifi, amator książkowego universum Star Wars oraz wszelkiego fantasy, ponadto powieści historycznych z epoki antyku i renesansu.

więcej »

kontakt | polityka prywatności i ciasteczek

social0social01