Подробнее на сайте: https://themes-wp.orghttp://build-biz.ru http://collect-pc.ruhttps://python-scripts.comhttp://live-code.ru http://pythonlearn.ruhttp://hightechcomp.ru
http://codingway.ruhttp://pro-java.ruhttp://python-3.ruhttp://computermonster.ru http://collect-computer.ru http://gromder.net
http://hardcomputer.ru
http://run-pc.ru

Komiksy Marvel

Kategoria // Kolekcje i cykle    niedziela // 21/01/2013    czytany 13145 razy    Autor //
Komiksy Marvel

Marvel Comics to największe amerykańskie wydawnictwo komiksowe należące do Marvel Entertainment, jednej z filii The Walt Disney Company. Marvel produkuje nie tylko komiksy. Zajmuje się również kręceniem seriali animowanych, a od niedawna wysokobudżetowych filmów kinowych w planowanych na kolejne lata tzw. "fazach" filmowych, gdzie wątki poszczególnych bohaterów łączą się i przeplatają. 

Najsłynniejsi bohaterowie Marvela to: Hulk, Punisher, Kapitan Ameryka, Nick Fury, X-Men, Blade, Spider-Man, Daredevil, Elektra, Fantastyczna Czwórka, Man-Thing, Ghost Rider, Iron Man, Thor, The Avengers, Wolverine, Guardians of the Galaxy, Ant-Man, Doctor Strange.

 

Ultimate Spider-Man

Po tylu latach wydawania komiksów, w 2000 roku Marvel postanowił utworzyć dodatkową linię czasową nazwaną serią Ultimate. Historia różni się nieznacznie od pierwowzoru, ale główne założenia były takie, aby powrócić do korzeni i stworzyć linię fabularną dla młodszych widzów. Stąd tematyka Ultimate Spider-Mana jerst prostsza, nieobarczona dylematami dorosłych ludzi, łatwiejsza do przyswojenia dla młodego pokolenia. 

W Ultimate rozgrywają się przygody nowego Spider-Mana, ale również X-Men, The Ultimates, Fantastic Four, a także Iron Man, Wolverine i inni. Seria składa się z krótkich historyjek, które wprowadzają masę nowych, zarówno złych jak i dobrych bohaterów. Akcja rozgrywa się bardzo szybko i w większości przypadków jest mało logiczna. Za to Peter posiada tablet ;)

Seria nie doczekała się pochlebnych opinii. Doczepiono jej metkę uproszczonej, spłyconej kopi Pająka, przeznaczonej dla dzieci. Na bazie serii Ultimate kręcony jest również serial animowany o tym samym tytule 

1. Ultimate Spider-Man (133 zeszyty)


W międzyczasie pojawiły się trzy zeszyty specjalne Annual #1-3


1.2. Ultimatum: Spider-Man Requiem #1-2 (2 zeszyty)


2. Ultimate Spider-Man vol. 2 (15 zeszytów)


3. Ultimate Spider-Man Spidey's 150th Anniversary Special (oryginalna numeracja, zeszyty 150-160)


4. Ultimate Fallout Spider-Man


5. Ultimate Comics Spider-Man (Miles Morales)


 


Ostatnie książki

Ostatnie filmy

Ostatnie komiksy

Ostatnie seriale

wydarzenia-fb

poletko

przeczytane

obejrzane

europa-antyk

europa-korona

star wars legends

star wars nowy

potter

ender

wiek xx

prawdziwe historie

O mnie

Autor bloga popkulturka. Lubi czytać książki, oglądać dobre filmy, z natury niewolnik serialowych tasiemców. Wielki fan scifi, ale tylko wyższych lotów. Obecnie z braku dobrego scifi, amator książkowego universum Star Wars oraz wszelkiego fantasy, ponadto powieści historycznych z epoki antyku i renesansu.

więcej »

kontakt | polityka prywatności i ciasteczek

social0social01

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności i ciasteczek.

  Rozumiem i zgadzam się.