Konkurs: wygraj "Cienie Ziemi" Beth Revis

Kategoria // Konkursy    poniedziałek // 19/05/2014    czytany 7040 razy    Autor //
Konkurs: wygraj "Cienie Ziemi" Beth Revis

Bestsellerowa trylogia dystopijna "Śmiertelna Odyseja" Beth Revis doczekała się zakończenia! Wygraj trzeci tom "Cienie Ziemi" w moim konkursie!


Opis wydawcy:

Amy i Starszy w końcu opuszczają klaustrofobiczne ściany „Błogosławionego”. Są gotowi zacząć od początku — stworzyć nowy dom na Centauri-Ziemi. Na planecie, dla której Amy przebyła dwadzieścia pięć trylionów mil. Lecz nowa Ziemia nie jest rajem, jakiego się spodziewała. Amy i Starszy muszą czym prędzej odkryć, kto — lub co — kryje się na jej powierzchni. Tylko w ten sposób zdołają ocalić rozdartą kolonię i zbudować wspólną przyszłość.

Każde nowe odkrycie przynosi jednak nowe zagrożenie. Amy i Starszego czeka najbardziej koszmarna wyprawa w ich życiu — wyprawa w głąb ich własnego człowieczeństwa. Bo jeśli kolonia upadnie, wówczas wszystko, co dotychczas poświęcili — przyjaciele, rodzina, życie na ziemi — nagle utraci swój sens.

Nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Dolnośląskie. Dziękujemy! :)

 

Mój opis trzeciego tomu "Śmiertelnej Odysei"

 

Omówienie i wyniki konkursu

Jak zawsze chciałbym się pochwalić ilością zebranych maili :) W konkursie przyszło ponad 200 zgłoszeń, z czego niemal 100 poprawnych. 

Oto prawidłowe odpowiedzi na pytania:

Jak w oryginale nazywa się trylogia autorki?

Oczywiście "Across the Universe"

Czego uczyła Revis w szkole?

Angielskiego

W Otchłani została najlepszą książką...?

Najlepszą książką Amazon.com. Natomiast jeśli chodzi o New York Times - została okrzyknięta bestsellerem, a nie o tym było pytanie.

Czy poza trylogią Revis pisała opowiadania z tego świata?

Prawidłowa odpowiedź to "Tak". Chodzi o dwa opowiadania "After" oraz "Shards & Ashes".

Pomijając Śmiertelną Trylogię podaj tytuł innej powieści autorki?

Chodziło o inną powieść, a była to "As They Slip Away". Nie uznawałem wymienionych w poprzednim punkcie tytułów, ponieważ były to krótkie opowiadania. 

 

Nagrody losowane w komisji w składzie: Mała Ola, suczka Mini, chomik Chrupek. Losowanie odbyło się poprawnie. Wylosowano osoby, które potwierdziły chęć przyjęcia wygranej i odesłały swoje adresy. 

Nagrody, książka "Cienie Ziemi" wędrują do: Lidii Z. z Warszawy oraz Adama G. ze Starej Gadki. Gratuluję!

 


Biorąc udział w konkursie zgadasz się z treścią Regulaminu zamieszczonego poniżej, akceptujesz go poprzez wysłanie wiadomości z formularza na stronie konkursu. 

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Facebook bloga popkulturka.com (o tutaj!) oraz wysłanie odpowiedzi z formularza na stronie konkursowej.

Regulamin konkursu

 1. Uczestnicząc w konkursie akceptujesz niniejszy Regulamin.
 2. W konkursie biorą udział zgłoszenia wysłane wyłącznie za pomocą formularza na stronie konkursowej. Muszą zostać wypełnione wszystkie pola. 
 3. Należy polubić fanpage bloga popkulturka.com na Facebooku. 
 4. Każda osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Do konkursu przejdzie tylko jedno zgłoszenie z danymi uczestnika i adresem email.
 5. Zgłoszenia można wysyłać w okresie trwania konkursu, do dnia zakończenia podanego na stronie konkursu.
 6. Organizator zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia losowania do 5 dni roboczych po zakończeniu konkursu, w przypadku gdyby zgłoszeń było dużo.
 7. Po zakończonym losowaniu zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej i poproszony o potwierdzenie oraz podanie adresu do wysyłki.
 8. Jeśli w ciągu 24 godzin od wysłania emaila z informacją, organizator nie otrzyma odpowiedzi z akceptacją i adresem do wysyłki - nagroda zostanie rozlosowana po raz kolejny - do skutku.
 9. Po otrzymaniu odpowiedzi zwrotnej od zwycięzcy, organizator wysyła przesyłkę z nagrodą na adres podany w wiadomości.
 10. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie facebookowej bloga oraz na stronie konkursu (blog popkulturka.com).
 11. Nagrodą jest przedmiot podany na stronie konkursowej, który nie podlega wymianie.
 12. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883). Dane te nie są w żaden sposób udostępniane osobom trzecim. Adres potrzebny jest jedynie do wysyłki. 
 13. Nagrody są wysyłane do 7 dni od ogłoszenia wyników. 
 14. Nagrody wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub InPost, tylko na terenie Polski.
 15. Organizator oświadcza, że korzysta z usługi Poczty Polskiej o nazwie "powiadomienie SMS".
 16. Po potrzymaniu powiadomienia o dostarczeniu przesyłki konkurs uważa się za zakończony.
 17. Właściciel bloga popkulturka.com nie ponosi odpowiedzialności za problemy wynikłe z przyczyn niezależnych lub losowych.

Ostatnie książki

Ostatnie filmy

Ostatnie komiksy

Ostatnie seriale

wydarzenia-fb

poletko

przeczytane

obejrzane

europa-antyk

europa-korona

star wars legends

star wars nowy

potter

ender

wiek xx

prawdziwe historie

O mnie

Autor bloga popkulturka. Lubi czytać książki, oglądać dobre filmy, z natury niewolnik serialowych tasiemców. Wielki fan scifi, ale tylko wyższych lotów. Obecnie z braku dobrego scifi, amator książkowego universum Star Wars oraz wszelkiego fantasy, ponadto powieści historycznych z epoki antyku i renesansu.

więcej »

kontakt | polityka prywatności i ciasteczek

social0social01