Konkurs: wygraj "Miłość bez scenariusza" Tiny Reber

Kategoria // Konkursy    poniedziałek // 22/07/2014    czytany 6786 razy    Autor //
Konkurs: wygraj "Miłość bez scenariusza" Tiny Reber

Bestsellerowa powieść romantyczna "Miłość bez scenariusza" autorki Tiny Reber, do wygrania w moim konkursie!


Opis wydawcy:

Miłość bez scenariusza jest najpełniejszą książką, jaką kiedykolwiek czytałam. Ma wszystko, czego szuka się w romansach, jest doskonała pod każdym względem.

Ryan Christensen po prostu chciał być aktorem. Nigdy nie przypuszczał, że będą go ścigać wielbicielki, paparazzi zaczną zatruwać mu życie, a hollywoodzkie wutwórnie będą na wyścigi zabiegać o jego względy. zechcą go mieć na własność. Podczas kręcenia kolejnego filmu, Ryan ucieka do pubu przed tabunem rozhisteryzowanych fanek; znajduje tam znacznie więcej, niż się spodziewał… 
Taryn Mitchell leczy rany po niedawnym zawodzie miłosnym i trzyma mężczyzn na dystans. Kiedy jednak do jej pubu niespodziewanie wpada boski Ryan Christensen, daje się zauroczyć temu sympatycznemu, dowcipnemu i nieziemsko przystojnemu mężczyźnie. Szybko stwierdza, że zakochała się w Ryanie. Czy jednak ich uczucie okaże się wystarczająco mocne, by przetrwać natręctwo paparazzi, sensacyjne publikacje w bulwarówkach nagłówki gazet i zazdrość niezliczonych wielbicielek?

Możesz teraz wygrać książkę w konkursie popkulturki!

Opis książki autorstwa Niny X zobaczysz tutaj!

 

Rozwiązanie konkursu:

Nadeszło ponad 120 prawidłowych odpowiedzi. Konkurs był bardzo łatwy - wszystkie odpowiedzi można było znaleźć na stronie autorki www.tinareber.com. 

Odpowiedzi:

 1. Z ilu książek będzie składać się cykl, którego Miłość... jest częścią? - oczywiście 3.
 2. Jak nazywa się w oryginale cykl, którego częścią jest Miłość...? - chodziło o Love Series, ale wcześniej w tym samym miejscu w formularzu widniała odpowiedź Love Stories i oczywiście tą również honorowałem (podmiana słowa to moja wina).
 3. Autorka nie ukrywa, że od zawsze kochała książki. W jakim wieku otrzymała swoją pierwszą kartę do biblioteki? - w wieku 4 lat.

Zgodnie z regulaminem poniżej po wylosowaniu zwycięzcy piszę do niego maila i w odpowiedzi otrzymuję zgodę na przyjęcie nagrody oraz adres do wysyłki. Czas na odpowiedź osoby wylosowanej to 24 godziny. Regulamin ten modyfikowałem na przełomie konkursów i ustalałem z wydawcami książek, właśnie po to aby losowania przebiegały szybko, sprawnie i w sposób czytelny.

Rozwiązanie konkursu "Miłość bez scenariusza" potrwała dłużej, ponieważ nie otrzymałem odpowiedzi od pierwszych wylosowanych osób, które nie odpowiedziały na maila. I tak zwycięzcą w konkursie został Tomasz B. z Odolanowa. Gratuluję!


Biorąc udział w konkursie zgadasz się z treścią Regulaminu zamieszczonego poniżej, akceptujesz go poprzez wysłanie wiadomości z formularza na stronie konkursu. 

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Facebook bloga popkulturka.com (o tutaj!) oraz wysłanie odpowiedzi z formularza na stronie konkursowej.

Regulamin konkursu

 1. Uczestnicząc w konkursie akceptujesz niniejszy Regulamin.
 2. W konkursie biorą udział zgłoszenia wysłane wyłącznie za pomocą formularza na stronie konkursowej. Muszą zostać wypełnione wszystkie pola. 
 3. Należy polubić fanpage bloga popkulturka.com na Facebooku. 
 4. Każda osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Do konkursu przejdzie tylko jedno zgłoszenie z danymi uczestnika i adresem email.
 5. Zgłoszenia można wysyłać w okresie trwania konkursu, do dnia zakończenia podanego na stronie konkursu.
 6. Organizator zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia losowania do 5 dni roboczych po zakończeniu konkursu, w przypadku gdyby zgłoszeń było dużo.
 7. Po zakończonym losowaniu zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej i poproszony o potwierdzenie oraz podanie adresu do wysyłki.
 8. Jeśli w ciągu 24 godzin od wysłania emaila z informacją, organizator nie otrzyma odpowiedzi z akceptacją i adresem do wysyłki - nagroda zostanie rozlosowana po raz kolejny - do skutku.
 9. Po otrzymaniu odpowiedzi zwrotnej od zwycięzcy, organizator wysyła przesyłkę z nagrodą na adres podany w wiadomości.
 10. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie facebookowej bloga oraz na stronie konkursu (blog popkulturka.com).
 11. Nagrodą jest przedmiot podany na stronie konkursowej, który nie podlega wymianie.
 12. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883). Dane te nie są w żaden sposób udostępniane osobom trzecim. Adres potrzebny jest jedynie do wysyłki. 
 13. Nagrody są wysyłane do 7 dni od ogłoszenia wyników. 
 14. Nagrody wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub InPost, tylko na terenie Polski.
 15. Organizator oświadcza, że korzysta z usługi Poczty Polskiej o nazwie "powiadomienie SMS".
 16. Po potrzymaniu powiadomienia o dostarczeniu przesyłki konkurs uważa się za zakończony.
 17. Właściciel bloga popkulturka.com nie ponosi odpowiedzialności za problemy wynikłe z przyczyn niezależnych lub losowych.

Ostatnie książki

Ostatnie filmy

Ostatnie komiksy

Ostatnie seriale

wydarzenia-fb

poletko

przeczytane

obejrzane

europa-antyk

europa-korona

star wars legends

star wars nowy

potter

ender

wiek xx

prawdziwe historie

O mnie

Autor bloga popkulturka. Lubi czytać książki, oglądać dobre filmy, z natury niewolnik serialowych tasiemców. Wielki fan scifi, ale tylko wyższych lotów. Obecnie z braku dobrego scifi, amator książkowego universum Star Wars oraz wszelkiego fantasy, ponadto powieści historycznych z epoki antyku i renesansu.

więcej »

kontakt | polityka prywatności i ciasteczek

social0social01