Konkurs: Wygraj "Przeznaczenie bohaterów"

Kategoria // Konkursy    poniedziałek // 18/03/2015    czytany 2108 razy    Autor //
Konkurs: Wygraj "Przeznaczenie bohaterów"

Nowa powieść fantastyczna będąca pierwszym tomem sagi czarnoksiężnika. Morgan Rice powraca z emocjonującą historią. Wygraj tom I w tym konkursie!


Opis wydawcy:

“Przeznaczenie bohaterów” to historia chłopca dorastającego na peryferiach Królestwa Kręgu. Najmłodszy z czterech braci, znienawidzony przez nich i przez ojca Thorgrin czuje, że różni się od innych mieszkańców wioski. Marzy o tym, by zostać wielkim wojownikiem i dołączyć do Srebrnej Gwardii, elitarnego oddziału, chroniącego Królestwo przed tym, co kryje się po drugiej stronie kanionu. Pewnego dnia w lesie nieopodal swojej wioski spotyka najpotężniejszego druida w królestwie. Rozmowa z nim, pełna zagadek i niedopowiedzeń, powoduje, że wyrusza w podróż, zdecydowany walczyć o swoje przeznaczenie. A to zmieni jego życie na zawsze…

Pierwszy tom bestsellerowej sagi fantasy “Krąg czarnoksiężnika”, w którym odzywają się echa twórczości najlepszych autorów gatunku: J. K. Rowling, George’a RR Martina, Ricka Riordana, Christophera Paoliniego i J. R R. Tolkiena. Zanurzcie się w historię pełną magii i intryg politycznych, rycerzy i smoków, przyjaźni i miłości. Poznajcie opowieść o dorastaniu, honorze i odwadze, losie i przeznaczeniu, ale także o złamanych sercach, zawodach, ambicji i zdradzie. Niezapomniana saga dla czytelników w każdym wieku.

Sponsorem nagrody i organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Feeria Young.

 

Wyniki

Konkurs we współpracy z wydawnictwem Feeria Young zakończony.

Nagroda powędrowała do: Kasi Wierzby

Gratulujemy! :)

 

Regulamin konkursu

 1. Uczestnicząc w konkursie akceptujesz niniejszy Regulamin.
 2. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Feeria Young.
 3. W konkursie biorą udział zgłoszenia wysłane wyłącznie za pomocą formularza na stronie konkursowej. Muszą zostać wypełnione wszystkie pola. 
 4. Należy polubić fanpage Feeria Young na Facebooku.
 5. Należy polubić fanpage popkulturki na Facebooku. 
 6. Każda osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Do konkursu przejdzie tylko jedno zgłoszenie z danymi uczestnika i adresem email.
 7. Zgłoszenia można wysyłać w okresie trwania konkursu, do dnia zakończenia podanego na stronie konkursu.
 8. Po zakończonym losowaniu zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej i poproszony o potwierdzenie oraz podanie adresu do wysyłki.
 9. Jeśli w ciągu 24 godzin od wysłania emaila z informacją, organizator nie otrzyma odpowiedzi z akceptacją i adresem do wysyłki - nagroda zostanie rozlosowana po raz kolejny - do skutku.
 10. Po otrzymaniu odpowiedzi zwrotnej od zwycięzcy, organizator wysyła dane teleadresowe do wydawnictwa Feeria Young.
 11. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie facebookowej bloga oraz na stronie konkursu (blog popkulturka).
 12. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883). Dane te nie są w żaden sposób udostępniane osobom trzecim. Adres potrzebny jest jedynie do wysyłki. 
 13. Właściciel bloga popkulturka nie ponosi odpowiedzialności za problemy wynikłe z przyczyn niezależnych lub losowych.

Ostatnie książki

Ostatnie filmy

Ostatnie komiksy

Ostatnie seriale

wydarzenia-fb

poletko

przeczytane

obejrzane

europa-antyk

europa-korona

star wars legends

star wars nowy

potter

ender

wiek xx

prawdziwe historie

O mnie

Autor bloga popkulturka. Lubi czytać książki, oglądać dobre filmy, z natury niewolnik serialowych tasiemców. Wielki fan scifi, ale tylko wyższych lotów. Obecnie z braku dobrego scifi, amator książkowego universum Star Wars oraz wszelkiego fantasy, ponadto powieści historycznych z epoki antyku i renesansu.

więcej »

kontakt | polityka prywatności i ciasteczek

social0social01