O mnie

Najpierw o mnie

(notka encyklopedyczna)

Urodzony w PRL, wychowany przez Astrę i HotBirda na przykładnego miłośnika scfi i powieści spod znaku mieczyka i smoka. Ponadto w starych dziejach kolekcjoner komiksów i kart Star Trek CCG.

Autor bloga popkulturka. Lubi czytać książki, oglądać dobre filmy, z natury niewolnik serialowych tasiemców. Wielki fan scifi, ale tylko wyższych lotów. Po 5 odcinkach potrafi wywnioskować, czy dany serial jest godny jego uwagi.

Współpracował z POGF (Polskim Oddziałem Gwiezdnej Floty), gdzie awansował do stopnia komandora-porucznika. Założyciel i administrator kilku portali znanych w fandomie, m.in.: RNS Epitome (założyciel i długoletni administrator), USS Ocean (dizajner i webmaster), SajFaj.net (założyciel i administrator, newsman). 

Obecnie z braku dobrego scifi, amator książkowego universum Star Wars oraz powieści ze smokami i magią w tle.

Znany jako Matrox, Matrox Founder, mxf, Talyn, verge, zyrtek...

Fan nowych technologii oraz urządzeń mobilnych. Wieloletni webmaster.

 

Kontakt

Ale zachęcam by skorzystać z formularza:

 

Kryteria oceny

Jeśli mamy zamiar czemukolwiek przypisywać oceny, musimy ustanowić pewne kryteria według których będziemy je nadawać. Pracowałem nad takim systemem i powiem z żalem, że trudno jest ustalić sposób czy też skalę, która najlepiej oddawałaby wartość ocenianego dziełka, a przy okazji byłaby spójna dla wszystkich kategorii takich jak książka, film, serial. Oczywiście jest to możliwe, jeśli przymkniemy oko na niektóre mankamenty tych dzieł. 

Od dłuższego czasu posługuję się skalą tzw. szkolną z ocenami 1-6. W wyjątkowych przypadkach, jak to również bywa w szkołach, nadaję ocenę zwaną "szóstką" (6). Zwykle nie publikuję niczego, co plasuje się w mojej skali poniżej 3. Strach się przyznać, że czasem jednak oglądam taki crap. W wyjątkowych (ponownie) sytuacjach mogę nadać taką ocenę (2), głównie dlatego by ustrzec (a przynajmniej próbować) innych przez mordęgą jaka ich czeka.

 

Polityka prywatności i ciasteczekKomentarze

Ostatnie książki

Ostatnie filmy

Ostatnie komiksy

Ostatnie seriale

wydarzenia-fb

poletko

przeczytane

obejrzane

europa-antyk

europa-korona

star wars legends

star wars nowy

potter

ender

wiek xx

prawdziwe historie

O mnie

Autor bloga popkulturka. Lubi czytać książki, oglądać dobre filmy, z natury niewolnik serialowych tasiemców. Wielki fan scifi, ale tylko wyższych lotów. Obecnie z braku dobrego scifi, amator książkowego universum Star Wars oraz wszelkiego fantasy, ponadto powieści historycznych z epoki antyku i renesansu.

więcej »

kontakt | polityka prywatności i ciasteczek

social0social01